Новини

Новини

Новини

17.03.2021

Нова парфумована вода Келві Нарцисо S40 доступна до замовлень!..

Про магазин

Компанія KELVI на ринку України більше 10 років. Співпрацює з італійськими, польськими, німецькими та французькими фахівцями парфумерної індустрії. Саме тому, основою частина сировини, а саме парфумерний спирт і натуральні парфюмерні аромати, доставляються з Європи.


Аромати Келві не містять синтетичних, небезпечних компонентів і мають натуральну основу.

Крім того, вони гіпоалергенні, а матеріал упаковки відповідає вимогам еко-стандарту. Парфуми Келві розкриває всі свої ноти з неймовірною точністю переходів і держиться близько 24-ї години на тілі і від 2-х до 7-ми днів на одязі.

Таккже, стійкість залежить від густоти парфумерної композиції і від категорії аромату.


Нішеві аромати KELVI - це преміум-сегмент і високу майстерність в області парфумерії.

Нішевий парфум KELVI вибирають для особливого випадку. Це спосіб вразити, виразити індивідуальність, задати моду і стиль.

Нішеві аромати не розраховані на масове споживання. Їх вважають за краще лише справжні гурмани і цінителі парфумерного мистецтва. Самобутність і індивідуальність селективної парфумерії завжди викликали суперечки і розбіжності. Ці парфуми не стоятимуть на полиці у кожного, але ті, хто їх обирає, завжди на крок попереду.


ДИСКОНТ KELVI

Дисконтну карту Ви можете отримати безкоштовно, при купівлі одного парфуму (навіть тестера) або при сумі покупки від 380грн.

Вона дає можливість отримати знижку на весь асортимент магазину KELVI.

Крім того, кожен День народження, Ви отримуєте подарунок від компанії - знижку 100грн на будь-який аромат!