Хіт

Парфумована вода Келві Авентус S30

Парфумована вода Келві Авентус S30 - синонім вишуканості і стилю.Це визитівка джентельмена,атрибут високого смаку і благородства. Парфум S30,неначе дорогий класичний костюм, додає шарму та аристократичності кожному чоловікові.

Парфумована вода Келві Бал S48

Дика енергія тропіків і екзотичних трав - такі асоціації викликає Парфумована вода Келві Африка S48. Поступово аромат підсилює акорди свого звучання і,немов ритуальний танок, дивує своєю експресією! Магія поєднання квітів, деревини та спецій заворожує своїм незвичним міксом і зваливим шлейфом. Свіжість фруктів рятує в жаркий день, а базові ноти із афродизіаків привертають увагу та спокушають.
Хіт

Парфумована вода Келві Наркотик S12

Парфумована вода Келві Наркотична квітка S12 створена для тих, хто йде в ногу з часом,хто не боїться ризикувати та експериментувати.Для тих, хто звик виходити за межі стандартів і ненавидить банальність.Поєднання білоквіткового вибуху з ароматом вологого моху створює неповторний,альтернативний парфум! Абсолютно дикий, нестандартний, суперечливий, який захоплює в першого подиху і, немов наркотик, опановує Вами...
Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)