Хіт

Парфумована вода Келві Молекула 1 S28

Парфумована вода Келві Молекула 1 S28 гучний витвір нішевої парфумерії,що розірвав звичне розуміння парфумів. Келві Молекула 1 S28 змінив відношення до парфумеріі і довів,що авангардні поєднання несумісних складників можуть давати незвичний і модний парфум. Цей аромат започаткував сузір'я "Молекул" та,без сумнівів, став найяскравішою його зіркою. Парфум для тих,кому набридли квіткові мотиви і солодкі піруети класичної парфумеріі. Келві Молекула 1 S28 - це вихід назовні і маніфест буденності.
Хіт

Парфумована вода Келві Ігри Розуму S55

Парфумована вода Келві Ігри Розуму S55 - парфумерна головоломка для азарних гравців. Розгадати ноти цього аромату задача не з простих.З кожною секундою він поступово розкривається і посилює звучання. Келві Ігри Розуму S55 проникає всередину тебе з кожним акордом і ти поступово розгадуєш його,немов загадку або ребус. Нота за нотою,немов пазл, він складається у цілісний парфум.І нарешті, отримуєш результат - неперевершений нішевий трофей.
Хіт

Парфумована вода Келві Шанс 20

Парфумована вода Келві Шанс 20 прийдеться до смаку леді,які надають перевагу класичному стилю.Цей парфум - вдале доповнення до образу ділової жінки. Келві Шанс 20 виповнений у кращих традиціях Коко Шанель: просто,але дорого.Парфум має фужерний початок, що домінує цитрусом та жасміном. В середині аромату деревні ноти вдало поєднані із квітковими акордами, але,врешті-решт, поступаються мускусу та пачулі.Насичений,благородний і помітний аромат підвищує самооцінку,надихає на нові досягнення і асоціюється з успішною жінкою.
Хіт

Парфумована вода Келві Туфелька S08

Хороша дівчинка Келві S08-солодкий шедевр для слухняних дівчаток.Він м'який,обережний,ненав'язливий і не приторний,одним словом,хороший і збалансований,немов гарна,вихована дівчинка.Він не буде докучати у спеку і приємно зігріє взимку.Всі ноти аромату врівноважені та послідовні у своєму звучанні.Елегантний солодкий парфум створений для вихованих леді.
Хіт

Парфумована вода Келві Нарцисо S40

Парфумована вода Келві Нарцисо S40 витончена пудрова досконалість для поціновувачів дорогої класики. Делікатний моно-парфум підкреслює елегантність та стиль кожної леді. Затишний Келві Нарцисо S40 викликає почуття впевненності та комфорту в будь-яку погоду. Ненав'язливий і нейтральний аромат-прекрасний супутник на всіх заходах, де Вам потрібно справити незабутнє враження.
Хіт

Парфумована вода Kелві Хаяті S64

Парфумована вода Келві Хаяті S64 поєднує у собі присмак турецьких солодощів,соковитих ягід та екзотичних квітів.Поступово парфюм набуває смаку морозива із збитих вершків та ванілі. Завершує звучання аромату білий мускус.
Хіт

Парфумована вода Келві Наркотик S12

Парфумована вода Келві Наркотична квітка S12 створена для тих, хто йде в ногу з часом,хто не боїться ризикувати та експериментувати.Для тих, хто звик виходити за межі стандартів і ненавидить банальність.Поєднання білоквіткового вибуху з ароматом вологого моху створює неповторний,альтернативний парфум! Абсолютно дикий, нестандартний, суперечливий, який захоплює в першого подиху і, немов наркотик, опановує Вами...
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)