Новинка

Парфумована вода Келві Боді S70

Чоловічий парфум Келві Боді S70 увібрав у себе все найкраще,що створила чоловіча парфумерія.Це вибуховий аромат,що поєднав всі риси чоловічого характеру завдяки різноманіттю своїх нот. Квітковий,цитрусовий,фужерний,пряний,деревний,амбровий.Універсальний варіант,що стане у нагоді до будь-якої події.
Новинка

Парфумована вода Келві Ерос S67

Свіжо-солодкий чоловічий парфум із деревним післясмаком та потужним шлейфом
Новинка

Парфумована вода Келві Аквамарин 102

Легкий,невимушений чоловічий парфум Келві Аквамарин 102, ідеально підійде для щоденного використання.Свіжо-солодкий, з домінуючою акватичною нотою, він бадьорить, піднімає настрій та налаштовуює на позитивний день.Парфумована вода Аквамарин 102 протягом дня тримає Вас у тонусі і нагадує про себе динамічним свіжим шлейфом. Сумісний з активним способом життя енергійного чоловіка.
Новинка

Парфумована вода Kelvi Лісовий горіх 75

Унісекс-аромат у стилі мінімалізму..Або як підкорити клієнта за три секунди. Лісовий горіх - раз! Кедр-два! Дуб-три! Лаконічно.Стильно.Неперевершено.Нічого зайвого,лише головне.
Новинка

Парфумована вода Келві Три троянди

Парфумована вода Келві Три троянди створена на основі травневої,болгарської та турецької троянд. Ніжніcть прекрасних квітів переплітається с колючим присмаком пачулі та перцю.Поєднання фужерних нот змінюється квітковим "серцем аромату" і залишає по собі пряний,манкий шлейф. Цей аромат-несподіванка не такий простий,яким хоче здаватися на перший погляд.
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)