Хіт

Парфумована вода Келві Імператриця 23

Парфумована вода Келві Імператриця 23 - парфум,що говорить сам за себе.Ошатний,яскравих аромат,що створює настрій, підкреслює образ і піднімає самооцінку.Його назва відображує жіноче самосприйняття. Парфум створений для імператриць за духом, а не за статусом.Це вибір впевнених у собі жінок, які гордо піднявши голову,впевнено крокують життям.Келві Імператриця 23, як ода сильній жінці, яка творить,здобуває,надихає.

Парфумована вода Келві Бал S48

Дика енергія тропіків і екзотичних трав - такі асоціації викликає Парфумована вода Келві Африка S48. Поступово аромат підсилює акорди свого звучання і,немов ритуальний танок, дивує своєю експресією! Магія поєднання квітів, деревини та спецій заворожує своїм незвичним міксом і зваливим шлейфом. Свіжість фруктів рятує в жаркий день, а базові ноти із афродизіаків привертають увагу та спокушають.

Парфумована вода Келві Леді Вентурі S59

Парфумована вода Келві Леді S59 має однойменну назву і звучання.Це ніжний,свіжий парфум з легким характером і з зовнішньою красою. Келві Леді S59 - це леді,яка впевненою ходою крокує і залишає за собою свіжий,квітковий шлейф. Вона завжди звертає на себе увагу,їй посміхаються і озираються услід. С таким парфумом не обов'язково мати шикарний одяг,щоб виглядати дорого.Келві Леді S59 скрасить собою будь-яке вбрання!
Показано з 1 по 12 із 74 (7 сторінок)