Хіт

Парфумована вода Келві Егоїст 105

Свіжо-гіркий і зухвалий чоловічий парфум з холодним шлейфом,який ще довго залишатиметься після Вас. Дипломатичний,офіційний Егоїст 105, ідеальний для важливих зустрічей,де потрібно всю увагу звернути на себе.Зовсім не простий аромат з твердим характером та заявою на лідерство. Келві Егоїст 105, як доповнення до дизайнерського костюму, коштовного годинника та автомобілю бізнес-класу.

Парфумована вода Келві L’Homme S15

Пряний Теплий Квітковий Деревний

Парфумована вода Келві Інвіктус S25

Брутальний стиль Інвіктусу гідно оцінили чимало наших клієнтів.Діамант у колекції чоловічих пряних ароматів Келві. Він не кваплячись розкриває кожну свою ноту і переконливо заявляє про всі свої привілеї.Соковитий парфум для сучасних чоловіків,які звикли брати від життя максимум.
Хіт

Парфумована вода Келві Авентус S30

Парфумована вода Келві Авентус S30 - синонім вишуканості і стилю.Це визитівка джентельмена,атрибут високого смаку і благородства. Парфум S30,неначе дорогий класичний костюм, додає шарму та аристократичності кожному чоловікові.
Новинка

Парфумована вода Келві Аквамарин 102

Легкий,невимушений чоловічий парфум Келві Аквамарин 102, ідеально підійде для щоденного використання.Свіжо-солодкий, з домінуючою акватичною нотою, він бадьорить, піднімає настрій та налаштовуює на позитивний день.Парфумована вода Аквамарин 102 протягом дня тримає Вас у тонусі і нагадує про себе динамічним свіжим шлейфом. Сумісний з активним способом життя енергійного чоловіка.
Хіт

Парфумована вода Келві Аллюр Спорт 106

Легкий,невимушений чоловічий парфум Келві Аллюр 106, ідеально підійде для щоденного використання.Свіжо-солодкі ноти з домінуючим цитрусом, бадьорять, піднімають настрій та налаштовують на позитивний день. Пряно-фруктові ноти у серці аромату, нагадують про себе динамічний шлейфом та тримають у тонусі.Сумісний з активним способом життя енергійного чоловіка.

Парфумована вода Келві Бал S48

Дика енергія тропіків і екзотичних трав - такі асоціації викликає Парфумована вода Келві Африка S48. Поступово аромат підсилює акорди свого звучання і,немов ритуальний танок, дивує своєю експресією! Магія поєднання квітів, деревини та спецій заворожує своїм незвичним міксом і зваливим шлейфом. Свіжість фруктів рятує в жаркий день, а базові ноти із афродизіаків привертають увагу та спокушають.

Парфумована вода Келві Блю Де 107

Парфум Келві Блю 107 - авторитет серед чоловічих парфумів. Виважений та витриманий, немов дорогий кон'як, Келві Блю 107 не розкидається своїми нотами,так, як справжній чоловік не розкидається своїми словами. Він спокійно демонструє одну за одною кожну свою ноту, немов розповідає свою історію. Парфум для чоловіків,що звикли говорити про себе своїми вчинками.

Парфумована вода Келві Блю Лейбл 114

Келві Блю Лейбл 114 -ще один універсальний солдат у нашому асортименті. Парфум підійте чоловікам, які звикли до класичних речей.Витриманий,свіжий,м'який він,ніби підтримує нейтралітет у всьому своєму звучанні.В міру цитрусовий,обережно-фужерний. Блю Лейбл 114 не хоче бути для Вас нав'язливим і голосним. Ідеальний супутник чоловіків,які більшу частину часу проводять у закритих приміщеннях. Компліментарний,інтелігентний 114 повинен бути у гардеробі кожного чоловіка.
Показано з 1 по 12 із 59 (5 сторінок)